Замовити зворотній дзвінок

Обладнання та комплектуючі для харчової промисловості

 • Рус
 • Контакти

  Назва: ТОВ "МТС-Полтава",
  ЄДРПОУ 31536240

  Email: 23981@ukr.net

  Адреса: 38400, Україна, м. Решетилівка, Полтавської області, вул. Покровська, 73

  Графік роботи:

  Пн – Пт: 8:00 – 17:00
  Сб – Нд: вихідний


  Главная > Корисна інформація > Статті > На що звертати увагу при виборі насоса-диспергатора?


  На що звертати увагу при виборі насоса-диспергатора?

  На ефективність роботи насоса-диспергатора впливає цілий ряд факторів, які відносяться до конструктивних особливостей агрегату. Слід зауважити, що такі параметри як швидкість обертання ротора, ширина поперечних зазорів між зубами робочих органів, зазори від основи камери до основи ротора, кількість рядів зубів, а також їх конфігурація впливають на якість диспергування і створення гомогенної структури продуктів, що переробляються.

  Для ефективної внутрішньої рециркуляції і подрібнення продукту в камері агрегату необхідно, щоб була забезпечена висока швидкість ротора. Більшість насосів-диспергаторов оснащені двигунами з обертанням вала 2840 (3000) об/хв. Але також слід враховувати, що диспергатори з прямим приводом двигуна забезпечуватимуть оборотність ротора практично без втрат (2840 (3000) об/хв), а ось насоси-диспергатори з ремінним приводом можуть працювати з втратами в оборотності ротора до 10-15% від швидкості двигуна, що безсумнівно відображається на ефективності диспергування і гомогенізації.

  Також слід зауважити, що насоси-диспергатори з одинарним рядом зубців, так як і агрегати з широкими поперечними зазорами між зубами, або збільшеними зазорами від основи до основи є неефективними в здійсненні швидкої переробки продукту через дефекти каналювання, короткого замикання і повторного захоплення рідини.

  І останнім, але не менш важливим фактором є кут нахилу зубців одного з робочих органів (ротора або статора). Так, згідно з проведеними дослідженнями, лінійні насоси-диспергатори, які оснащені осьовими прямими зубцями статора або ротора, як правило, працюють гірше, ніж диспергатори оснащені ротором/статором з похилими зубцями.

  При виборі насоса-диспергатора враховуйте наступні чинники, які суттєво впливають на його ККД:

  • швидкість обертання робочого органу (ротора) повинна бути не менше 2840 об/хв;
  • кількість рядів зубців статора і ротора має бути не менше 2;
  • зазори між зубами робочих органів повинні бути мінімальними – від 0,5 мм до 3 мм;
  • зуби одного з робочих органів (ротора або статора) повинні бути розміщені під нахилом.

  Як результат лінійний насос-диспергатор з подвійними рядами похилих зубців ротора, вузькою шириною зазору зсуву і зазору від основи до основи забезпечує високий і регулярний ККД, а отже, є найбільш оптимальним рішенням для забезпечення посиленої хімічної реакції двох або більше фракцій продуктів, які змішуються під час диспергування і гомогенізації.

  Які насоси-диспергатори можна придбати у нас?

  Наша компанія пропонує лінійку насосів-диспергаторів з високою силою зсуву, які володіють перерахованими вище якостями. Щоб замовити насос-диспергатор або отримати додаткову консультацію:

  • зв’яжіться з нами за телефоном (+38 (050) 407-59-69 або +38 (067) 531-59-69);
  • залиште заявку на сайті, і ми з Вами зв’яжемося;
  • напишіть нам на електронну пошту (23981@ukr.net).