Замовити зворотній дзвінок

Обладнання та комплектуючі для харчової промисловості

 • Рус
 • Контакти

  Назва: ТОВ "МТС-Полтава",
  ЄДРПОУ 31536240

  Email: 23981@ukr.net

  Адреса: 38400, Україна, м. Решетилівка, Полтавської області, вул. Покровська, 73

  Графік роботи:

  Пн – Пт: 8:00 – 17:00
  Сб – Нд: вихідний


  Главная > Корисна інформація > Статті > Принцип роботи насоса-диспергатора і можливі варіанти експлуатації


  Принцип роботи насоса-диспергатора і можливі варіанти експлуатації

  Принцип роботи насоса-диспергатора:

  Принцип дії диспергатора базується на спеціальній конструкції апарату, де за рахунок невеликих зазорів між робочими органами насоса-диспергатора, а також високих обертів ротора забезпечується розчинення компонентів і їх однорідність.

  На початку, продукти, які потрібно змішати подаються в камеру агрегата. Там за рахунок обертання крильчатки і відцентрової сили продукт отримує прискорення і проходить через вузькі щілини між обертовими і стаціонарними зубами (циліндричними ножами) ротора і статора.

  В результаті чого грубозернисті частинки (наприклад жирові кульки) піддаються процесу гомогенізації (дроблення), що змінює консистенцію продукту.
  Принцип работы диспергатора

  Далі вже однорідна суміш під впливом тиску підпирання видавлюється через напірний патрубок.

  Так як частота обертання ротора диспергатора досягає 3000 об/хв, відбувається ретельне і поступове подрібнення великих часток суміші між циліндричними ножами ротора і статора.

  Гомогенізатор-диспергатор може бути оснащений перетворювачем частоти обертання, установка якого дозволяє досягти вибору швидкісного режиму ротора від 0 до 3000 обертів за хвилину.

  Варіанти експлуатації насоса-диспергатора:

  У базовій комплектації насос-диспергатор постачається у вигляді насосного агрегата з різьбовими з’єднаннями на вхідному і вихідному патрубках для подальшого монтування в технологічних лініях або використання як окремого агрегата.

  РПУ на базе диспергатораАле також насос-диспергатор може працювати як роторно-пульсаційна установка для відновлення сухого молока або внесення інших сухих компонентів в рідкі середовища.

  Дана установка активно використовується на підприємствах харчової промисловості для здійснення процесу відновлення сухого молока за допомогою води, а також виробництва нормалізованої по жиру молочної продукції.

  Роторно-пульсаційні установки виготовляються на базі насоса-диспергатора, який додатково укомплектовується ємністю за допомогою нержавіючих харчових трубопроводів та арматури.

  Роторно-пульсаційні установки на базі диспергатора-гомогенізатора активно застосовуються для приготування замінника незбираного молока, кормів для тварин, переробки овочів, фруктів і ягід.

  Щоб купити насос-диспергатор:

  • зв’яжіться з нами за телефонами (+38 (050) 407-59-69 або +38 (067) 531-59-69);
  • залиште заявку на сайті, і ми з Вами зв’яжемося (кнопка «Замовити»);
  • напишіть нам на електронну пошту (23981@ukr.net).