Замовити зворотній дзвінок

Обладнання та комплектуючі для харчової промисловості

 • Рус
 • Контакти

  Назва: ТОВ "МТС-Полтава",
  ЄДРПОУ 31536240

  Email: 23981@ukr.net

  Адреса: 38400, Україна, м. Решетилівка, Полтавської області, вул. Покровська, 73

  Графік роботи:

  Пн – Пт: 8:00 – 17:00
  Сб – Нд: вихідний


  Главная > Корисна інформація > Статті > Типи агрегатів, які використовуються для гомогенізації продуктів:


  Типи агрегатів, які використовуються для гомогенізації продуктів:

  Для створення однорідної маси продукту (гомогенного середовища) використовують різні типи пристроїв, які відрізняються своєю основною силою впливу на продукт.

  З найпоширеніших методів, які Ви можете зустріти на ринку, є:

  • гомогенізатори високого тиску (наприклад гомогенізатори цільного молока),
  • роторні змішувачі періодичної дії (ємнісні змішувачі),
  • роторні змішувачі постійної/внутрішньої дії (насоси-диспергатори з високою силою зсуву).

  Але завдання, яке стоїть перед цими пристроями завжди одне – досягти необхідної однорідності продукту.

  Давайте розглянемо основні відмінності пристроїв гомогенізації.

  У чому різниця між роторним змішувачем з високою силою зсуву типу РСМ і гомогенізатором високого тиску?

  Гомогенізатори високого тиску і міксери з високою силою зсуву виконують однакові функції подрібнення продукту і одночасний розподіл однієї речовини в іншій. Тільки відбувається це за рахунок різних сил впливу на продукт.

  Гомогенізатори високого тиску використовують велику кількість енергії для формування перепаду тиску в невеликих отворах для гомогенізації продукту або зменшення розміру його інгредієнтів. У той час як міксери з високою силою зсуву типу РСМ здійснюють гомогенізацію продукту за рахунок дії пари ротора і статора.

  Гомогенізатор високого тиску Принцип роботи гомогенізатора високого тиску

  Але по факту, при роботі обох агрегатів процес гомогенізації здійснюється за рахунок попереднього процесу диспергації. Іншими словами, однорідний розподіл однієї речовини в іншій (створення гомогенного середовища) здійснюється за допомогою попереднього подрібнення/дроблення/диспергування частинок за допомогою: високого тиску (у випадку з гомогенізатором високого тиску) і за допомогою сил зсуву (у випадку з диспергаторами по типу ротор-статор).

  Різновиди диспергаторів-гомогенізаторів з високою силою зсуву

  У свою чергу, диспергатори по типу РСМ можна використовувати по різному: як міксер вбудований в ємність (змішувача періодичної дії), так і насос-диспергатор (змішувач постійної дії). Але ефективність впливу на продукт буде відрізнятися.

  Роторный смеситель постоянного действияЗмішувач з високою силою зсуву постійної дії (насос-диспергатор РСМ) має вхідний канал подачі інгредієнтів перпендикулярний до зони зсуву і вихідний патрубок, який виносить продукт в осьовому напрямку. На відміну від диспергатора періодичної дії, змішувач постійної дії з високою швидкістю зсуву подає і виводить продукт безперервним потоком, і продукт часто ідеально гідратується, емульгується або гомогенізується за один прохід.

  Роторный смеситель периодического действияДля порівняння, змішувачі періодичної дії встановлюються в ємність і змішують продукт без проходу через робочу камеру як у випадку з насосом-диспергатором. Використання таких агрегатів вимагає, щоб інгредієнти змішувалися в резервуарі протягом більш тривалих періодів часу, а 100% дисперсія рідко досягається, знижуючи вихід продукту і витрачаючи цінні інгредієнти.

  Вбудовані змішувачі постійної дії з високою силою зсуву (насоси-диспергатори типу РСМ) мають кілька переваг у порівнянні з порційними змішувачами. Вони допускають більш контрольоване середовище змішування, вони менш громіздкі, вони дозволяють безперервне лінійне перемішування і можуть давати результати відразу.

  Наша компанія пропонує насоси-диспергатори гомогенізатори з високою силою зсуву постійного дії типу РСМ різної потужності.

  Як отримати консультацію або замовити насос-диспергатор:

  • зв’яжіться з нами за телефоном (+38 (050) 407-59-69 або +38 (067) 531-59-69);
  • залиште заявку на сайті, і ми з Вами зв’яжемося;
  • напишіть нам на електронну пошту (23981@ukr.net).